Ettevõttest

1994. aastal panid kaks töökat Eesti meest kokku nii oma pead kui ka rahakotid ning selle tulemusel sündis äriühing VV Auto AS. V-tähed nime alguses tulenevad mõlema asutajamehe perekonnanime algustähest, nagu valdavalt sellel keerulisel ajajärgul loodud ettevõtete omanikel tavaks oli.

 

 

25 aastat on ettevõtte põhitegevused olnud raskeveotehnika remont, taastamine ja vajaduspõhine ümberehitamine. Meie angaarides on sündinud või uuele elule äratatud kümmneid tuhandeid haakeid ning kõikvõimalikke seadmeid ja mehhanisme – alates liikuvate põhjade, seinte ja platvormidega haagistest ning mitmekorruselistest bussidest kuni sõjaväesoomukite ja transportöörideni.

Mida aasta edasi, seda vähem on keerukad ümberehitustöid, sest tänapäeval on pea kõike võimalik tehase valmistootena osta. Nii on ka VV Auto edasi arenenud ning nüüd teostame igapäevaselt ka lihtsamaid haagiste hooldus- ning remontitööd. Tänaseni on siiski säilinud kompetents ja seadmed ka keerulisemate tööde teostamiseks.

 

 

Kui kindlustusseltsid või omanikud taastamisväärtusega lepivad, suudame avariijärgselt taastada pea kõik haagised, olenemata sellest kui ,,sõlmes või keerdus” need on.

Rohkem kui pooled meie tublidest töömeestest on VV Autos töötanud tänaseks juba kauem kui 10 aastat ja mõned mehed üle 20 aasta.

Aastas teostame keskmiselt 5000 hooldust ja remonti, millega oleme tõusnud turuliidriks ning suurimaks haagiste remontijaks Eestis. Meie remondi- ja ettevalmistushallidesse mahub korraga 25 poolhaagist.

VV Auto REMONDIB HAAGISEID RÕÕMUGA!

 

 

VV Auto uus hoone
Sulo

 "Mina olen VV Autos töötanud alates 1996. aastast. Mu töö on vaheldusrikas ja kokku lepitud töötasu pole 21 tööl oldud aasta jooksul laekunud mu arvele kokku lepitud päeval, vaid alati natuke varem."

Sulo

Treial-lukksepp
Paul

"2005. aastal tulin ma VV Autosse tööle liivapritsi puhastusruumi. Aastatega olen juurde õppinud ka maalritöö, puhastan terasliivaga haagiste raame, pealisehitusi ja detaile. Pärast vana värvi ja rooste eemaldamist krundin, värvin ja vajadusel ka lakin. Mulle meeldib VV Autos muidugi kollektiiv ja vaheldusrikas töö. Iga projekt on piisavalt erinev: olen puhastanud ja värvinud nii kahekorruselisi reisibusse kui ka soomukeid, viimasel ajal palju betoonimiksreid ja haagiseraame."

Paul

Maaler-liivapritsur
Avo

"Töötan VV Autos juba 2006. aastast ja minu erialaks on haagise juures kõik mis ratastest kõrgemale jääb – olen spetsialiseerunud nn pealisehituse osade remondile. Mulle meeldib, et töö on liikuv ja lisaks on siin suurepärane seltskond."

Avo

Lukksepp
Raimond

"Mina olen VV Autos alates 1996. aastast. Siia tööle tulles parandasin koormakatteid ja tente, kuid see töö ei sobinud mu tervisele. Nüüd olen juba aastaid spetsialiseerunud avariiliste haagiste taastamisele ning minu töölauale jõuavad ka tihtipeale keerukamad alumiiniumdetailid ja kütusepaagid, mis keevitust või parandust vajavad. Mind ootab iga päev erinev ja vaheldusrikas töö, juhtkond on sõbralik ning vastutulik ja kokkulepetest peetakse alati kinni.” 

Raimond

Keevitaja-lukksepp
Deniss

"Mina tulin VV Autosse tööle 1996. aastal. Kõigest 18-aastase koolipoisina teadsin ma haagistest väga vähe. Aastatega olen palju juurde õppinud ja minu erialaks on kujunenud keevitus-, väänamis- ja painutustööd. Kõik parandust või ümbertegemist vajavad mustast metallist asjad on minu spetsialiteet. Mulle meeldib nii mu töö, sõbralik seltskond kui ka töökeskkond, lisaks kindlus ning stabiilsus, mida VV Auto on mulle juba 21 aastat pakkunud. Minu jaoks oleks igav ja üksluine olla keevitaja kuskil tehases – VV Autos aga saan teha iga päev erinevaid töid ja projekte, mis tagab vahelduse, et igal hommikul taaskord rõõmsana tööle tulla."

Deniss

Keevitaja-lukksepp
Raivo

"Tulin VV Autosse tööle aastal 1996 ja olen jäänud, sest kollektiiv on meeldiv ning siiani leidub igas päevas väljakutseid. Lihtsa tule või pirni vahetusega saavad hakkama pea kõik mehepojad, kuid mulle pakub naudingut keerukate diagnostikamurede lahendamine."

Raivo

Diagnostik-elektrik